2018. január 20., szombat

Érdekes takarító-álláshirdetések 2.

2017  augusztus  27.-én      írtam  egy  blogpostot,
Úgy  látom, hogy  érdemes  sorozatot  indítani  a  nagyon  furcsa
takarító-állás   hirdetésekből.   Tartok  attól, hogy    lesz  miből  válogatni!  [;-< ((

Tavaly  szeptemberben  olvastam  az  alábbi  hirdetést:

Az Indiai Nagykövetség egy vállalkozó kedvű fiatal
elsősorban férfi munkatársat keresünk
Takarító
pozícióba
A munkakör betöltéséhez az alábbi képesítések szükségesek:
  • Büntetlen előélet
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Proaktivitás, rugalmasság
  • Elegáns megjelenés és stílus
  • Készség időnként túlórát vállalni
  • Legalább középfokú végzettség
Takarító munkaköri leírás:
A jelölt a heti munkanapokon 09:00-17:30 között az alábbi munkákat végezné rendszeresen,
illetve időnként hétvégi munkát is:
  • Az ASCC Kulturális Központ és a Követség épületének takarítása (irodák, mellékhelyiségek, folyosók, ablakok)
  • Vendégek kiszolgálása tárgyalások és rendezvények alatt, felszolgálás rendezvények alatt
  • Az auditórium berendezése a különböző programok számára (székek, asztalok mozgatása, raktárba tárgyak mozgatása, hang-és videorendszer kezelése, stb)
  • Fogyóeszközök, kellékek beszerzése a különböző rendezvényekhez
  • Különleges kulturális események felügyelete, berendezések kezelése, stb.
  • stb.
Kérjük hogy Önéletrajzaikat az “Application for Position of  Cleaner” tárggyal a lenti email címre küldjék.
Fizetés: bruttó 192 000 forint havonta
A beadás határideje: 2017.Szeptember 12.

(  Forrás:  CVonline.hu   )

Az  igencsak  eltávolodott  egymástól
az  elvárások  tömege, és  a  kínált  bér    alacsonysága.
Három  munkakör  egy  személyben.....
(Bruttó  192.000  Ft  nettó   127.680 Ft )
Ha  szállást, és  teljes  ellátást   kínálna  a  Munkáltató,
akkor  ez  egy  jó,  korrekt  ajánlat  lenne.

Update:   Újra  olvasható  a  hirdetés....  szerintem  nem  véletlenül:  itt